Książka z drzwi na przyszłość — Zdjęcie stockowe

   

„Książka to przyszłość”

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych z fotografią

 

W ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych  zapraszamy uczniów do włączenia się w konkurs „Książka na fotografii”. W konkursie fotograficznym , proponujemy przygotowanie zdjęcia kolorowego, czarno-białego lub w sepii na temat książki na fotografii. Uczestnicy konkursu mają przedstawić na fotografii własne wyobrażenie na temat miejsca, bohaterów, czasu, sceny związanej z książką.

Wymogi informatyczne :

  • Zdjęcie należy wykonać w pliku graficznym w formacie jpg lub gif – łączna wielkość załączonego pliku do 3 MB.
  • Prace należy wysłać drogą elektroniczną na adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 05.11. 2018 r.

Zapraszamy do udziału.

Regulamin konkursu fotograficznego obchodzonego w ramach   

MIĘDZYNARODOWEGO MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH

„Książka to przyszłość”

  1. Organizatorem konkursu jest Szkolne Multimedialne Centrum                                 Dydaktyczno-Biblioteczne przy Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim.
  2. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie Zespołu Szkół                                                   w Dobrzeniu Wielkim.
  3. Prace należy przesłać na adres e-mail :                                                                               Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 05.11.2018 r.
  4. Zdjęcia będzie oceniać jury złożone z następujących osób :

Sabina Lazik-Wodarz, Joanna Mazurek-Śmieja, Anna Kania.

  1. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone.

Dodatkowe informacje :

Osoby przystępujące do konkursu, wyrażają zgodę na publikowanie i przetwarzanie swoich danych osobowych (włącznie w celu publikacji i ogłoszenia wyników)