Uruchomiona została elektroniczna skrzynka podawcza umożliwiająca złożenie dokumentu w wersji elektronicznej skierowanego do Zespołu Szkół w Dobrzeniu Wielkim.

W celu złożenia pisma konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta użytkownika na platformie ePUAP .

Przekazanie dokumentu poprzez wypełnienie formularza bądź dołączenie podpisanego dokumentu on-line na stronie Elektronicznego Urzędu Podawczego pod adresem: https://epuap.gov.pl/wps/myportal/E2_OpisUslugi/idPodmiotu=ZSDW lub przesłać korespondencję po zalogowaniu się na platformie www.epuap.gov.pl. korzystając ze wzoru"Pismo ogólne" udostępnianego przez usługę powszechną o nazwie "Pismo ogólne do podmiotu publicznego", która jest dostępna dla zalogowanego użytkownika portalu ePUAP:
- ścieżka dostępu: Strona główna>Lista spraw>Alfabetyczna lista spraw - należy wybrać usługę Pismo ogólne do podmiotu publicznego (litera P, piąta pozycja - uszeregowanie alfabetyczne), następnie w polu " Gdzie chcesz załatwić sprawę" wpisać "Dobrzeń Wielki" a następnie przycisk "idź", następnie w zielonej ramce klikamy "Przejdź do formularza", w polu "Odbiorca dokumentu" klikamy "dodaj odbiorcę". W ksiące adresowej klikamy filtruj i w polu nazwa wpisujemy "Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim" później wybieramy jedno z dwóch dostępnych pól "wybierz" a następnie "zatwierdź". Wypełniamy treść dokumentu i dodajemy ewentualne załączniki. Następnie klikamy "Zapisz i przejdź dalej". Później postępujemy jak z każdym innym pismem, czyli jeżeli mamy certyfikat to podpisujemy go i wysyłamy pismo.