100 LAT NIEPODLEGŁEJ POLSKI
 

            14 listopada odbyła się uroczysta akademia mająca na celu uczczenie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas apelu przypomnieliśmy najbardziej znane pieśni żołnierskie, a także recytowaliśmy wiersze patriotyczne. Swoją postawą, strojem oraz zaangażowaniem w przygotowanie uroczystości wszystkie klasy okazały szacunek dla naszego kraju.

W trakcie uroczystości miało miejsce także ślubowanie klas pierwszych, które oficjalnie zostały przyjęte do grona uczniów naszej szkoły

niepŚwiętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości!!!

9 listopada 2018 (piatek) o godzinie 11:11 - wspólnie, uroczyście odśpiewamy cztery zwrotki hymnu narodowego.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA

więcej

kropla krwi10 AKCJA POBORU KRWI!!!!!

5 listopada 2018 Samorząd Uczniowski w Dobrzeniu Małym zorganizował kolejną, dziesiątą akcję poboru krwi. Inicjatywa skierowana była do uczniów ZS w Dobrzeniu Wielkim oraz mieszkańców gminy.

Osiemnaście osób zostało zarejestrowanych, z czego 15-stu osobom udało się oddać krew.

W sumie zebrano 6750ml.

Gratulujemy!!!

facebook oraz opowiecie.info

 

urnaWYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO!!!

Pod koniec października w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego Branżowej Szkoły I st. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 9 kandydatów. Komisja wyborcza w składzie: Marta Krawiec, Daniel Kobus, Magdalena Krupa, Natalia Pampuch czuwała nad właściwym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.

Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego Anna Świtoń.

Zgodnie z regulaminem Samorządu Uczniowskiego w skład samorządu weszły trzy osoby o największej liczbie głosów:

  1. Nikolas Stein kl.IIB – PRZEWODNICZĄCY
  2. Błażej Kupczyk IA – Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO
  3. Katarzyna Mateja kl.IIB - SEKRETARZ

 Wszystkim zwycięzcom seredecznie gratulujemy!!!

facebook

Uczniowie naszej szkoły zatańczyli poloneza na lodzie -  filmik na YouTube,pl

youtube

Fotorelacja z wydarzenia również na facebook.com 

facebook

ogoszenieZgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2018/2019 -  dzień 2 listopada 2018 (piątek) w Zespole Szkół jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

,,Bądź architektem swojego szczęścia ”

Uczniowie IV klasy Technikum w ramach Ogólnopolski ego Tygodnia Karier wzięli udział w spotkaniu z pracownikami i studentami Politechniki Opolskiej oraz w warsztatach ,, Bloger,vloger, influencer- zawód czy hobby?” przeprowadzonych przez pracowników Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu. Przed maturzystami czas na ważne decyzje i tego typu spotkania na pewno są dla nich bardzo pomocne w planowaniu przyszłości.

wywiadwka24 pażdziernika 2018 (środa) zapraszmy rodziców, opiekunów prawnych na konsultacje, które odbędą się w godzinach od 17:00-18:00.

Serdecznie zapraszamy

wykaz sal

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne