brazowa tarcza 2024W 2024 roku Publiczne Technikum  w Dobrzeniu Małym po raz kolejny może pochwalić się tytułem przyznawanym przez Fundację “Perspektywy” - BRĄZOWEJ SZKOŁY. 
Uplasowaliśmy się na 12 miejscu w województwie opolskim i na 368 miejscu w kraju. 
 
Ranking Perspektyw Technika - 2024 

ZAPRASZAMY

SPwP

Sukces w konkursie
"Poznaj swoje prawa w pracy"

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły udowodnili, że z przepisów BHP i prawa pracy nie ma na nich mocnych. 23 lutego br.  Krystian Sura i Maksymilian Rosa wzięli  udział w regionalnym etapie ogólnopolskiego konkursu wiedzy pt. ,,Poznaj swoje prawa w pracy”, który odbył się w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Opolu. Do rywalizacji przystąpiło 43 uczniów z 23 szkół z województwa opolskiego.

LKW WALTER

Dzien Rekrutacji w LKW WALTER 

banner zsdm

 

Serdecznie zapraszamy rodziców/prawnych opiekunów

 uczniów Publicznego Technikum oraz Szkoły Branżowej I Stopnia na spotkanie z wychowawcami i nauczycielami, które odbędzie się w środę 10.01.2024 r. o godz. 17.00 w szkole, w Dobrzeniu Małym. Klasy pierwsze technikum mają zaplanowane zebranie w szkole, w Dobrzeniu Wielkim.

 Wykaz sal na spotkania rodzicami

sdzp

,,Nie ma nic piękniejszego niż robienie dobrych uczynków bez oczekiwania nagrody”

Z całego serca dziękujemy uczniom technikum i branżowki oraz nauczycielom za wsparcie naszej akcji ,,Wspomóż psiaka lub kociaka” zorganizowanej dla schroniska dla zwierząt w Paryżu. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się zebrać 145kg karmy, środki czystości, koce i akcesoria dla zwierząt. Szczególne podziękowania dla Tobiasza Michalskiego, Jakuba Grzeszka , Marcina Noszczyńskiego i Juliana Zdzuja, którzy byli koordynatorami całej akcji. 
Jesteście Wielcy !!! 

jarmark2023

Jarmark Świąteczny

7 grudnia 2023 r. w Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim odbył się kolejny Jarmark Świąteczny.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
 

zps

Sukces w zawodach powiatowych w piłkę siatkową

Dziś uczniowie naszej szkoły wzięli udzial w zawodach powiatowych w piłkę siatkową chłopców. Organizatorem wydarzenia był ZS w Tulowicach. Do rozgrywek zgłosiły się 4 drużyny : Tułowice, Prószków , Ozimek , Dobrzeń Wielki. Poziom zawodów był bardzo wyrównany. Uczniowie naszej szkoły pokonali zespół z Tułowic i Prószkowa , jednak nie udało im się wygrać ze starszymi i bardziej doświadczonymi zawodnikami z Ozimka.